Błędy przy przyjmowaniu ziół – informacje o ziołach

Zdrowie

Zioła mogą pomóc w poprawie i dostosowaniu się do dobrego samopoczucia fizycznego i emocjonalnego, a zioła zawsze będą częścią utrzymującą skutecznie funkcjonujące ciało, ale nie mogą zastąpić złej diety lub siedzącego trybu życia, który jest pełen niepokoju i dyskomfortu.

Zioła są jednym z narzędzi używanych przez naturalnego terapeutę w celu przywrócenia zdrowia.

Rola polega na wzmocnieniu osoby, dzięki wiedzy, umiejętnościom i postawom, tak aby mogła ona podejmować decyzje dotyczące własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zioła mogą rzeczywiście dokonać wielu wspaniałych ulepszeń, ale najlepiej się sprawdzają, gdy są wspierane w swoich staraniach innymi zmianami stylu życia.Zioła mogą zrobić o wiele więcej niż tylko dodać smaku i skórki do spożywanego jedzenia.

Wiele ziół ma właściwości lecznicze. W rzeczywistości wiele osób regularnie stosuje zioła do celów leczniczych. Wiele osób popełnia błąd widząc zioła jako substytut leków medycznych, a także popełnia błąd polegający na tym, że nie dokonują niezbędnych zmian w swoim stylu życia i innych nawykach. Naturalne podejście stosowane przez zielarzy polega na traktowaniu całej, zintegrowanej osoby, jaką jest jej umysł, ciało, emocje i otoczenie.

Kiedy bierzesz zioła, nieświadomie popełniasz błędy, które mogą zaszkodzić Twojemu zdrowiu.

Bierzesz zioła, suplementy i/lub leki, które razem mogą zwiększyć ryzyko krwawienia. Leki przeciwkrzepliwe, takie jak aspiryna lub warfaryna, zapobiegają powstawaniu zakrzepów krwi wewnątrz tętnic, zmniejszając ryzyko udaru mózgu i chorób serca. Rzucasz swój zwyczaj picia kawy lub napojów gazowanych na rzecz wielu yerba mate i napojów energetycznych.

Napoje energetyczne, takie jak Red Bull, Monster Energy Drink, Full ThrottleFree Articles, zawierają kofeinę i mnóstwo witamin i ziół. Jedną z największych obaw jest to, że po prostu nie wiemy wystarczająco dużo o połączonych efektach tych składników. Uważa się, że wiele składników działa synergistycznie z kofeiną w celu pobudzenia organizmu.

Źródło https://www.theguardian.com/australia-news/2017/feb/06/herbal-medicines-can-have-dangerous-side-effects-research-reveals

Na ziolowepomoce.pl znajdziesz też inne artykuły dotyczące ziół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *